ביטוח נסיעות לחו"ל

X רכישת ביטוח מהירה  לקוח חדשלקוח קיים

  ביטוח בריאות

  יש לנו כל כך הרבה חלומות להגשים – שרק נהיה בריאים !!

  כולנו יודעים כי "סל הבריאות" נקבע ע"י ממשלת ישראל הינו מוגבל ואינו נותן מענה למחלות, אשר הטיפול בהן מצריך תרופות מיוחדות וטיפולים חריגים אשר עלותם גבוהה ביותר. עובדה זו מאלצת את החולים ובני משפחתם להשיג אמצעי מימון בדרכים אחרות:  מכירת נכסים, לקיחת הלוואות וכו'.

  נוסיף על כך את תקופת ההמתנה הארוכה לקביעת תור אצל רופא מומחה ו/או לקבלת תאריך לניתוח.

  יש פתרון! לבני הזוג שלנו ולילדים – ביטוח בריאות לכל המשפחה.

  עיקרי הכיסוייםהשתלות וטיפולים מיוחדים, ניתוחים פרטיים, תרופות שלא בסל הבריאות

  "לנו זה לא יקרה"

  יש אנשים שמאמינים כי אם הם יגידו לעצמם מספיק פעמים " לי זה לא יקרה", אז באמת שום דבר רע לא יקרה. אבל יש אנשים מפוכחים יותר, מציאותיים , כמוכם, שכשזה נוגע לבריאותם ולבריאות משפחתם, לא מוכנים לקחת סיכון.

  הרי כל אחד מאיתנו מכיר מישהו קרוב שזה קרה לו…גם לכם זה יכול לקרות, וכשזה יקרה, תאמינו לנו, אתם לא רוצים לסמוך רק על הזכויות שמקנה לכם החוק… כן. אפשר לקנות בריאות בכסף!

  אלה החיים

  כשנזקקים פתאום לניתוח יקר ומסובך או להשתלה דחופה, זה משבש תוכניות וחלומות של שנים. פתאום אתם מגלים שכדי לקבל את הטיפול האיכותי ביותר, אתם צריכים לשבור חסכונות, לקחת הלוואות, לרוץ אחר תרומות…פתאום מתברר שיש רופאים ויש רופאים, יש מנתחים עם סטטיסטיקות יותר טובות ויש כאלה עם פחות…יש תור אינסופי להשתלה בארץ בתקווה שהנזקק להשתלה יחזיק מעמד, ויש תור קצר יותר, למי שמסוגל לממן השתלה בחו"ל. בקיצור, לא סתם אומרים שעשירים נהנים מבריאות טובה יותר.

  אבל יש עוד דרך אחת לשמור על בריאות טובה מבלי להיות עשיר: להיות מבוטח בתוכנית בריאות מקיפה ביותר.

  דילוג לתוכן