ביטוח נסיעות לחו"ל

X רכישת ביטוח מהירה  לקוח חדשלקוח קיים

  רפואה משלימה

  כל טיפול במערכת קלינית של מטפל-מטופל דורש הגנה של ביטוח אחריות מקצועית בקרות מקרה נזק. להגנה זו של הביטוח עבור המטפל קיים פירוש אחד בלבד –כסף ושירות בעת צרה . ההגנה הטובה ביותר בשוק כיום היא פוליסת ביטוח אחריות מקצועית מקיפה שמשווקת על ידי ענת רפופורט סוכנות לביטוח בע"מ, המתמחה בביטוח ברשלנות מקצועית עם ניסיון ומוניטין של עשרות שנים בתחום הביטוח אחריות מקצועית ברפואה המשלימה.

  קיימות לא מעט פוליסות ביטוח אחריות מקצועית בשוק כיום, במגוון מחירים, אשר מעניקות כיסוי בעבור רשלנות מקצועית. פוליסת הביטוח אחריות מקצועית של ענת רפופורט סוכנות לביטוח בע"מ מעניקה כיסוי ביטוח ייחודי מלא. קיימות בשוק פוליסות ביטוח אחריות מקצועית רבות אשר חלקן אינו מותאם לאופי הפעילות של המבוטח – גבול כיסוי בפוליסת הביטוח לא מספק, סכומי השתתפות עצמית אסטרונומיים וכן נושאים נוספים שחייבים להילקח בחשבון לפני תביעה כואבת ברשלנות מקצועית. ביטוח אחריות מקצועית אמור להקנות שקט נפשי לבעל המקצוע – מעטים הם אלה אשר במהלך יום העבודה נותנים את הדעת לכיסוי שיש להם בפוליסת הביטוח אחריות מקצועית.

  ענת רפופורט  סוכנות לביטוח בע"מ אינה מתפשרת על שירות ואיכות הביטוח לאחריות מקצועית. אנו נתאים את פוליסת הביטוח אחריות מקצועית למקצוע שלך ולהיקף הפעילות שלך. מזה 30 שנה אנו עוסקים באופן בלעדי בניתוח וניהול הסיכונים המקצועיים של המטפלים ברפואה משלימה, העוסקות במקצועות הקוסמטיקה, אימון, ספורט ועוד מקצועות רבים אחרים. יתכנו מקרים שבהם שנים לאחר הטיפולים הוגשה התביעה ומטפל נקלע למצב שבו בגלל העובדה שרכש ביטוח אחריות מקצועית אצל מי שאינו מומחה לביטוח אחריות מקצועית, נותר עם ביטוח בחסר. ניסיוננו הרב בביטוח אחריות מקצועית יקנה לך את היתרון היחסי בנושא טיפול בתביעות בנושא רשלנות והגנה משפטית ויעניק לך את הביטחון לעבוד בראש שקט ללא דאגות.

  דילוג לתוכן